+3°

+3°

У чемпіонаті України з баскетболу розпочалася чвертьфінальна серія пелей-офф

27.03.2019, 18:17

У чоловічій баскетбольній Суперлізі розпочинається найгарячша пора. Команди розпочали серію плей-офф. У чвертьфінальній серії переможцеві регулярного чемпіонату – гравцям БК “Запоріжжя” – дістався володар золотих нагород минулорічної першості “Черкаські Мавпи”.

Стартова чверть першого матчу плей-офф Суперліги між “Запоріжжям” та “Черкаськими Мавпами” відбувалась у рівній боротьбі. Команди відмовились від позиційного нападу. Глядачі побачили швидкісний та атакуючий баскетбол. Найбільшу кількість очок у цьому відрізку зустрічі господарям приніс Майкл Холтон. Але загалом гості демонстрували трохи кращу реалізацію кидків із гри. На перерву підопічні Максима Міхельсона пішли з перевагою в 2 очки – 27
:25. Далі – картина змінилася. Колектив Валерія Плеханова відмінно боровся за підбирання в захисті, користуючись поганою влучністю суперників. Часто наші баскетболісти втікали у швидкісні прориви. Також опоненти не впорались із Маліком Трентом, який у цій чверті вхопив кураж. Мав місце на паркеті навіть героїзм. Кіндал Хіл, пошкодивши ногу в першій чверті, знайшов у собі сили повернутися на арену та допомогти команді. Потреба в ньому пояснювалась нестабільною грою Джеврона Перслі, котрий міг виконати надскладну комбінацію, але за кілька секунд віддати пас у нікуди”. Втім на велику паузу клуби пішли із різницею у 18 очок на користь БК Запоріжжя”.

Обидва колективи продовжили грати від нападу і в другій частині гри. Домінування господарів уже не було таким переконливим. І все ж підопічні Валерія Плеханова контролювали хід гри, довівши матч до впевненої перемоги.
Мавпам вдалося скоротити відставання до 12 очок за 3 хвилини до кінця основного часу. Але не більше. Перемога БК Запоріжжя супроводжувалась крикливим унісоном всіх відвідувачів Юності”. Наша команда зробила перший надважливий крок до півфіналу Суперліги – тобто стадії, в якій запорізькі баскетболісти востаннє грали аж у 2013 році, захищаючи кольори легендарних форм із надписом “Ферро-ЗНТУ”.

Кінцевий рахунок матчу – 105:87 на користь БК Запоріжжя”. Найкращим гравцем поєдинку став захисник господарів Малік Трент. Американець набрав 35 очок, зробив 8 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення. Другий матч першого раунду команди проведуть в п’ятницю, 29 березня, у Черкасах.