+3°

+3°

У чемпіонаті України з гандболу відбулися матчі чергового туру

19.04.2019, 10:33

У чемпіонаті України з гандболу відбулися матчі чергового туру. Запорізький “ЗТР” на своєму майданчику приймав дебютанта суперліги – гандбольний клуб “Одеса”. Турнірна дистанція показала, що новачок непогано адаптувався у вищому дивізіоні. Принаймні в грі проти одного з лідерів хлопчиком для побиття не виглядав.

Перед цим матчем перед керманичем “ЗТРа” стояло основне завдання збалансувати команду. Адже переважна більшість працювала в режимі штатних тренувань, а троє лідерів – Андрій Акіменко, Антон Дерев’янкін та Олександр Тільте – провели два матчі за національну збірну проти Фарерських островів. Але повернулися додому у потрібній кондиції.

Початок матчу з одеситами пройшов у рівній боротьбі. Гості вийшли на матч з фаворитом украй мотивованими і в перші хвилини не дозволяли запоріжцям відірватися більше ніж на 2 м’ячі. Значний внесок в це зробив кіпер одеського клубу Ігор Судавцов, який витягнув декілька пострілів упритул.

Але після перерви різниця в класі зробила свою справу. Незважаючи на шалений опір одеситів, розрив у рахунку ріс кожної хвилини. У підсумку – перемога “ЗТРа” 34:15, яка дозволила закріпитися на першій сходинці турнірної таблиці. Наступний матч команда Віталія Ната проведе 20 квітня. В рамках фіналу чотирьох “ЗТР” у Мінську зіграє проти місцевого “СКА”.