+3°

У Чемпіонаті України серед команд Першої ліги відбулися матчі 30 туру

14.08.2020, 14:50

Для одеситів ця гра жодної ролі не грала. За будь-якого результату команда не могла посунутися з 10-го місця. Тому Сергій Ковалець привіз до Запоріжжя омолоджений склад. Для резервістів це стало певною мотивацією, щоб показати гідну гру.

У першому таймі “Металург” виглядав досить пристойно. Витримавши стартовий натиск гостей, підопічні Олексія Годіна самі стали погрожувати воротам “Чорноморця”. На 15-й хвилині Богдан Могильний увійшов з лівого флангу до штрафного майданчика, пробив у нижній кут, але кіпер одеситів врятував свою команду. Також він надійно зіграв на 32-й хвилині, упоравшись з пострілом Юрія Сачка упритул. Початок другого тайму приніс “Металургу” неприємності. Вже на 47-й хвилині Максим Брагару вийшов сам на сам з Ярославом Котляровим і відкрив рахунок. Не встигли господарі оговтатися, як удар з лінії штрафного майданчика Владислава Хамеляка застиг зненацька кіпера запоріжців. Він, хоч і зреагував, але перевести мʼяч на кутовий не зміг. Надія зажевріла на 72-й хвилині, коли Костянтин Черній реалізував вихід сам на сам. Але вже незабаром Роман Яловенко убіг від Тимофія Сухаря і повернув комфортні +2 для “Чорноморця”. Крапку поставив Олександр Михайличенко, який вийшов на заміну. Ударом з льоту він поклав м’яча у верхній кут воріт “Металурга”. 4-1 перемога “Чорноморця”.

Таким чином “Металург” закінчив регулярний чемпіонат на 15-му місці. Тепер нашу команду очікують матчі плей-офф за право залишитися в Першій лізі. Суперником став футбольний клуб “Альянс” з селища Липова Долина Сумської області. Перший матч відбудеться 16-го серпня на стадіоні “Славутич-Арена”, повторний – 20-го на полі суперника.