+3°

+3°

У чемпіонаті України з футболу відбулися матчі 9-го туру

02.11.2020, 15:32

Центральний матч туру, де зустрічалися дві команди, що набрали переможний хід у чемпіонаті, повністю виправдав очікування своїх вболівальників. «Металург» і «Кривбас» провели результативний поєдинок з великою кількістю небезпечних моментів. На 12-й хвилині Денис Бєлоусов серйозно загрожував зі стандарту – Роман Льопка здійснив яскравий сейв, діставши м’яч з-під поперечини. «Кривбас» відповів на 23-й хвилині: Олександр Горват після розіграшу кутового стріляв під поперечину з гострого кута – м’яч просвистів вище. Після цього «Металургу» вдалося забити. Бєлоусов прекрасним обвідним ударом з-за меж штрафного відкрив рахунок – 1:0.

Гості швидко відігралися. На 31-й хвилині Олександр Горват наважився на постріл із середньої дистанції – рикошет від захисника, і м’яч влітає у ближній кут – 1:1. До перерви «Кривбас» відзначився ще раз. Передача з лівого флангу знайшла у штрафному майданчику Костянтина Чернія, який скинув на Горвата. Олександр сильним ударом під поперечину оформив дубль. У другому таймі «Металург» повноправно володів перевагою, яку дуже довго не вдавалося втілити у забитий м’яч. Лише наприкінці поєдинку Олексій Сидоров, який вийшов на заміну, зумів провести свій дебютний гол за «Металург». Велика заслуга у забитому м’ячі Євгена Підлепенця. Він віддав прекрасну передачу на нападника і Сидорову залишалося просто влучити у дальній кут, з чим молодий форвард впорався на “відмінно” – 2:2.

Ця нічия посунула “Металург” на третю сходинку турнірної таблиці. Хоча “Таврія” випереджає команду Володимира Микитіна лише за додатковими показниками. Наступний матч «Металург» проведе вже найближчої п’ятниці, 6-го листопада, проти лідера чемпіонату – харківського «Метала» на виїзді.