+3°

+3°

У чемпіонаті України з гандболу відбулися матчі другого туру

24.09.2020, 15:07

“Мотор” легко вийшов уперед – 5:2, 15:6. Майже за 10 хвилин до закінчення першого тайму чемпіон вів +10. У той час, як команда Ростислава Ланевича відзначилася у воротах «старшого брата» всього двічі. Підсумок стартової 30-хвилинки 24:11, на користь чинного чемпіона країни. Другий тайм сюрпризів не приніс. Молодим гравцям «Мотор-Політехніки» явно не вистачало досвіду. А підопічні Гінтараса Савукінаса збільшували цифри на табло у свою користь – 28:13, 40:16. Гра завершилася з рахунком 44:18, на користь ГК «Мотор».

Наступний матч «Мотор-Політехніка» зіграє 26 вересня в рамках Суперліги на виїзді. Запоріжці зустрінуться зі столичним «ЦСКА-ШВСМ». Головна ж команда поки зосередилася на змаганнях ліги європейських чемпіонів.