circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Чернігівській лікарні відбулись навчання рятувальників і медиків

23.02.2021, 09:01

text
Поділитися:

22 лютого фахівці ДСНС провели спеціальне об’єктове тренування на території КНП «Чернігівська районна лікарня» Чернігівської селищної ради щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

У практичній частині, відповідно до тактичного задуму, у приміщенні лікарні сталося займання. В рамках тренувального навчання було оперативно та в повному обсязі відпрацьовано алгоритм реагування закладу на надзвичайну подію, пов’язану з виникненням пожежі. У ході заходів рятувальники одночасно з ліквідацією загоряння, врятували умовного постраждалого та провели евакуацію спільно з персоналом.

Після закінчення практичної частини, з працівниками лікувального закладу, співробітники ДСНС провели бесіду з питань дотримання пожежної безпеки, проведено гасіння умовного загоряння за допомогою первинних засобів пожежогасіння, а також як діяти у разі пожежі. Рятувальники відпрацювали спільний алгоритм дій з керівництвом та працівниками щодо запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: