circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Чернігівському районі відбудеться фестиваль «Легенди степу»

22.08.2019, 09:22

text
Поділитися:

У вересні на горі Оба-Таш (с. Салтичія Чернігівського району Запорізької області) за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбудеться відкритий фестиваль «Легенди степу».

Фестиваль «Легенди степу» в Чернігівському районі проводиться з метою збереження, відродження та популяризації багатовікової культурної спадщини та культурного надбання народів приазовських степів, ознайомлення широких верств населення з унікальністю скіфської доби та популяризації найдавнішої історії України

До участі у фестивалі запрошуються реконструктори різних історичних епох степової України від прадавніх часів до сучасності, етногурти, фольклорні музичні, хореографічні, театральні колективи; ковалі, ткачі, гончарі, вишивальниці, майстри по дереву, майстри старовинних музичних інструментів та іграшок, представники інших традиційних ремесел.

Для участі у фестивалі учасникам необхідно подати заявку за формою, що додається. Заявка подається до 1 вересня в електронному вигляді на електронну адресу відділу культури і туризму Чернігівської селищної ради: [email protected] з поміткою фестиваль «Легенди степу». Телефони для довідок: (068)-391-32-27, (095)-742-94-10, (061)-409-18-20.

Сам захід відбудеться 7 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: