+3°

+3°

У чоловічій гандбольній Суперлізі відбулись матчі чергового туру

03.10.2019, 18:43

Першу домашню гру провів запорізький “ЗТР”. На майданчику рідного спорткомплексу суперником віце-чемпіона України став колись грізний “Портовик” з Южного. Але цього разу боротьби на вийшло. Цим матчем для “ЗТРа” розпочався дуже напружений ігровий тиждень. Практично за день у команди Віталія Андронова призначені важкі і відповідальні матчі. Тож у поєдинку з “Портовиком” керманич запорізького клубу випустив на поле по суті резервний склад. З основного у грі взяли участь лише Андрій Акіменко,

Але і за такої ситуації “Портовика” вистачило на половину першого тайму, коли “ЗТР” не міг відірватися більше, ніж на 2 м’ячі. Востаннє такий гандикап спостерігався на 17-й хвилині — 9:7. У цей час Віталій Андронов взяв хвилинну перерву, і малюнок гри змінився. За час, що залишився, команда з Одещини спромоглася лише на два м’ячі. І на перерву суперники пішли за тотальної переваги “ЗТРа” — 21:9.

У другому таймі Віталій Андронов випустив повністю резервний склад, але ситуацію це не змінило. Дублери упевнено довели розпочате до перемоги — 39:15. Тепер погляди “ЗТРа” — на другий кваліфікаційний раунд Кубка Європейської федерації гандболу. Суперником віце-чемпіона України буде македонський клуб “Бутел”.

Перший матч Кубка ЄГФ “ЗТР” проведе 5 жовтня у Скоп*є. Повторний відбудеться за тиждень у запорізькому Палаці спорту “Юність”. А між цими іграми “ЗТР” в рамках національної першості зустрінеться з діючими чемпіонами — земляками з “Мотора”.