+3°

+3°

У чоловічій баскетбольній суперлізі триває боротьба за бронзові нагороди

23.04.2019, 18:15

У чоловічій баскетбольній суперлізі триває серія за бронзові медалі. Після феєричної гри БК “Запоріжжя” проти” Дніпра” у першому матчі повторний поєдинок пройшов по іншому сценарію. Суперник зміг зробити висновки після поразки і створив чимало складнощів господарям майданчика у Палаці спорту “Юність”.

Другий матч серії за «бронзу» став повною протилежністю першій грі. Тепер уже «Дніпро» взяв шалений старт, отримавши перевагу «+13» менше ніж за 5 хвилин. У гостей вдавалося майже все, тоді як у господарів нічого. Жодного реалізованого кидка з гри протягом цього часу поставили господарів у скрутне становище – 1:14. Під кінець стартової 10-хвилинки, здавалося, що господарі зможуть вирівняти становище, проте «трьоха» Анатолія Шунделя на останніх секундах чверті залишала різницю відчутною – 21:28.

Друга половина гри розпочалася з ефектного дальнього від снайпера дніпрян – Олександра Мішули. Потім Дмитро Глєбов з лінії штрафних збільшив різницю до 13 очок. «Дніпро» тримався на комфортній відстані – 56:67. Заключна десятихвилинка розпочалася з продуктивних дій від господарів, зокрема Володимир Шевченко вкотре продемонстрував лідерські якості. Поступово запоріжці почали скорочувати різницю. Наприкінці матчу команда Валерія Плеханова підібралася на відстань трьох очок. Але на фініші “Дніпро” зміг утримати переможну ходу – 81:73 — перемога гостей.

Таким чином рахунок в серії став рівним – 1:1. З’ясування стосунків тепер продовжиться у Дніпрі, де суперники зіграють як мінімум двічі. Найближчий поєдинок відбудеться 25 квітня.