+3°

+3°

У чоловічій баскетбольній Суперлізі зіграно матчі чергового туру

22.12.2018, 18:35

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” на майданчику Палацу спорту “Юність” приймав колектив з Миколаєва. Поєдинки між цими суперниками завжди відзначалися упертою та безкомпромісною боротьбою. Не став винятком і нинішній двобій.

Це вже третя зустріч запоріжців з баскетбольним клубом “Миколаїв”. У двох попередніх суперники поділили очки. Нинішня пройшла не менш драматично. На початку першої чверті гості зробили ривок – 5:1. Проте зусиллями Джервона Преслі та Андрія Тютюнника запоріжці вийшли вперед. Весь стартовий відрізок часу тривали такі “гойдалки”. Перша чверть завершилась на користь миколаївського клубу – 24:22. Проте у другому періоді краще зіграли запоріжці. І на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Третю чверть запоріжці грали без одного зі своїх лідерів – Маліка Трента, який залишив майданчик через 2 неспортивні фоли. Також цей відрізок позначився великою кількістю помилок запоріжців у нападі. За це суперник карав нещадно. Особливо відзначався нігерійський легіонер “Миколаєва” Омовера.

Заключний період запоріжці виграли з рахунком 19:18. Проте для загальної перемоги цього не вистачило. Фінальна сирена зафіксувала на табло 84:82 на користь баскетбольного клубу “Миколаїв”. Після цієї поразки БК “Запоріжжя” залишився на першій сходинці турнірної таблиці. Проте випереджає найближчого переслідувача – южненський “Хімік” – лише за додатковими показниками.