+3°

+3°

У чоловічій гандбольній Суперлізі відбулись чергові поєдинки

23.11.2018, 22:13

У Запоріжжі віце-чемпіон України “ЗТР” зустрічався зі своєю другою командою – «Буревісником». Незважаючи на різницю у класі, молодший брат дав справжній бій фавориту пари.

Здавалося, що “ЗТР” сам на старті не очікував такої зухвалої поведінки від своєї другої команди. Гравці “Буревісника” вже на старті поєдинку нав’язали старшому братові серйозний бій. 5 хвилин рахунок не міг посунутися з позначки 1:1. А далі “Буревісник” періодично навіть виходив уперед – 3:1; 4:2; 17:16. Свисток на перерву зафіксував нічию – 18:18. Проблеми у підопічних Олександра Рєзанова почалися у другому таймі – дався взнаки досвід “ЗТРа”.

Варто віддати належне “Буревіснику” і після того, як “ЗТР” пішов у відрив, вони не склали зброю. За кожної можливості переходили в атаку і попсували достатньо нервів кіперам віце-чемпіона України. І Борису Крючкову і Антону Дерев’янкіну доводилося неодноразово рятувати свої ворота від кидків упритул. Фінальний свисток зафіксував на табло 40:28 на користь “ЗТРа”. Але, незважаючи на перемогу, Віталій Нат не приховував свого невдоволення кількістю пропущених м’ячів.

Після цього туру “ЗТР”, у шести матчах набравши 12 очок, посідає четверту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату. “Буревісник” – сьомий. Очолює перегони інший запорізький клуб – “Мотор”. Наступний матч “ЗТР” проведе 5 грудня з бронзовим призером минулорічної першості – маріупольським “Донбасом”.