+3°

+3°

У чоловічій гандбольній суперлізі відбулися матчі 21 туру

07.02.2019, 18:42

Центральним поєдинком стала зустріч двох претендентів на бронзові нагороди – запорізького “ЗНТУ-ЗАБ” та маріупольського “Донбасу”. Після потужної гри проти “ЗТРа” гості були налаштовані дати бій і землякам віце-чемпіона України. Але карти сплутав кіпер “ЗНТУ-ЗАБ” Рудольф Бородай.

Рахунок у цьому поєдинку було відкрито вже на першій хвилині. Влучним кидком відзначився гравець запорізького клубу Владислав Паровинчак. Невдовзі маріупольці відновили рівновагу. І це стало їхнім єдиним успіхом за перші 10 хвилин завдяки соло Рудольфа Бородая. На нього сипалася величезна кількість кидків. Але кіпер “ЗНТУ-ЗАБ” встигав прорахувати подальші дії гравців суперника і зайняти оптимальну позицію. У підсумку – за першу третину тайму в його ворота не влетіло жодного м’яча.

Відчувши упевненість у своєму останньому рубежі, польові гравці “ЗНТУ-ЗАБ” заграли розкутіше. І це принесло свій результат. Лише одного разу гостям вдалося наблизитися упритул – 5:4. Але далі – без шансів для “Донбасу”. На перерву команди пішли за комфортних для запоріжців +5. В другому таймі маріупольці остаточно “попливли”. Вони втрачали м’яча у нескладних ситуаціях в атаці, за що запоріжці карали їх швидкими проривами, розстрілюючи ворота упритул. Коли ж підопічним Івана Фучеджи вдавалося довести дії до логічного завершення – знову на шляху стіною ставав Рудольф Бородай. Підсумок гри – 39:29 на користь “ЗНТУ-ЗАБ”.

Після цього туру “ЗНТУ-ЗАБ” закріпився на третій сходинці турнірної таблиці, маючи 29 очок. Відрив від “Донбасу” тепер становить 5 пунктів, що значно полегшує команді Ростислава Ланевича здобуття бронзових медалей чемпіонату. Очолюють перегони ще два запорізькі колективи – “Мотор” та “ЗТР”, які мають по 30 очок.