+3°

+3°

У ЧУ з футболу серед команд Другої ліги відбулися матчі сьомого туру

19.10.2020, 15:49

Нинішні суперники — старі знайомі по Першій лізі. Разом і понизилися у класі. “Металург” вже перед матчем опинився у складних умовах. Стан поля гостей, м’яко кажучи, залишав бажати кращого. На відміну від зорянців, що звикли до свого стадіону, якість газону ускладнила гру таким технічним гравцям “Металурга”, як Богдан Могильний та Євген Підлепенець. Тож Володимиру Микитіну довелося пристосовувати тактику до цих умов.

За таких обставин обидва колективи вдалися до використання дальніх ударів. Постріли металургівців небезпеки не принесли. Натомість після ударів зорянців кілька разів довелося вступити у гру Ярославу Котлярову. Але вже у першій половині гри “Металург” досяг своєї мети. Перед самою перервою Євген Підлепенець у штрафному майданчику розібрався з п’ятьма футболістами “Балкан” і поклав м’яча у дальній від себе кут воріт. А на 65-й хвилині рахунок став 2:0. Після подачі кутового Едуард Сарапій у сутолоці біля воріт п’ятою прокинув м’яча у сітку.

Після цього Володимир Микитін дав відпочити гравцям основного складу, випустивши на поле свіжі сили. Це додало гостроти в атаці. У “Металурга” було кілька можливостей збільшувати рахунок, але до кінця матчу цифри на табло не змінилися.

Після цієї перемоги “Металург” набрав 16 очок і закріпився на другій сходинці турнірної таблиці групи Б. Найближчий переслідувач — “Таврія” — відстає на 3 пункти. Лідирує ж у групі харківський “Метал”, у якого 21-е очко. Матч наступного туру “Металург” проведе 31-го жовтня. На стадіоні “Славутич-Арена” команда Володимира Микитіна прийматиме криворізький “Кривбас”.