circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центрі Запоріжжя демонтували незаконну рекламу

31.08.2020, 08:37

text
Поділитися:

Величезну рекламну вивіску, що належала розташованому в будинку ломбарду, знімали зусиллями спеціалістів комунального підприємства міста та з залученням спецтехніки.

У Запоріжжі триває посилена боротьба з незаконною зовнішньою рекламою. Лише протягом поточного року з фасадів запорізьких будинків демонтовано понад 300 рекламних конструкцій. У першу чергу тих, що псували зовнішній вигляд споруд та не відповідали затвердженому в 2019 році Коду міста.

28 серпня, міська робоча група в складі представників інспекції з благоустрою, департаменту комунальної власності та приватизації, департаменту архітектури та містобудування, а також фахівців комунальних підприємств працювала на проспектах Соборному та Металургів.

За першою адресою, пр. Соборний 177, була демонтована величезна рекламна конструкція розташованого в будівлі ломбарду.

– Підприємці пішли нам назустріч та демонтували одну з вивісок власноруч, іншу, більшу, демонтувати були не в змозі, тож нами була залучена одна з комунальних служб міста. Це приклад ефективного зворотного зв’язку. Інша ситуація за адресою пр. Металургів, 16. Там рекламну конструкцію ми зніматимемо вже втретє, адже щоразу власник розміщує її знову, – розповів завідуючий сектором по організації роботи з документами дозвільного характеру департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради Вадим Хижняк.

Перед примусовим усуненням рекламних конструкцій підприємці завжди отримують лист-попередження з проханням самостійно провести демонтаж в зазначений термін. Якщо підприємець ігнорує звернення, комунальники демонтують конструкції самостійно та вивозять їх на зберігання. Підприємець може повернути ці елементи, якщо надасть документи, які засвідчують, що він є їх власником, а також сплатить кошти за проведені демонтажні роботи та зберігання.

– Загалом за останній рік демонтовано понад 300 конструкцій по місту. Будь-яка конструкція в залежності від її розмірів, в залежності від того будинку, на якому вона знаходиться, потребує певного узгодження – з головним художником міста, якщо рекламна вивіска займає менше 3 кв.м., або узгодження з департаментом комунальної власності та приватизації, якщо конструкція перевищує 3 кв.м. Всі вимоги однакові – це окремі літери, які не затуляють архітектуру будівель, фасади, не псують їх зовнішнього вигляду,- зазначив начальник інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Віталій Лисенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: