circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У центрі Запоріжжя оновлюють внутрішньоквартальні дороги

25.05.2021, 11:27

text
Поділитися:

Днями у Вознесенівському районі міста розпочали капітальний ремонт асфальтового покриття у дворі будинків №18, 20, 22 по вулиці Патріотичній. Це один із запланованих об’єктів на цей рік для ремонту. Роботи виконують силами КП «ЕЛУАШ».

Внутрішньоквартальна дорога по вулиці Патріотичній – у самому центрі Вознесенівського району з досить жвавим рухом. Однак довгий час покриття було в незадовільному стані – старий асфальт вищербився нерівностями, тріщинами й ямами.

Для відновлення покриття тут виконують середній ремонт ділянки дороги загальною площею близько 1800 квадратних метрів. Для робіт задіяно 8 одиниць техніки та дві бригади ремонтників КП «ЕЛУАШ». Роботи виконують в декілька етапів.

– Працюємо згідно з графіком. Так, спочатку ми з допомогою фрези зняли старий шар асфальтового полотна, потім засипали вирівнюючий шар. Сьогодні почали вкладати новий шар товщиною 5 см, однак для завершення роботи будемо чекати гарної погоди без дощів, – розповів начальник Вознесенівської ділянки КП «ЕЛУАШ» Максим Кікаш.

За словами представників Вознесенівської райадміністрації, при виборі першочергових адрес для ремонту керувалися зверненнями мешканців та експертною оцінкою стану доріг.

– Цей район забудовувався ще 60-70 років тому і, звичайно, більшість внутрішньоквартальних доріг дуже потребують середнього і капітального ремонту. На жаль, через обмежений бюджет цеього року ми відразу не можемо охопити всі дороги. Тому наші фахівці особисто обійшли всі двори Вознесенівського району, щоб скласти план і виявити найбільш проблемні ділянки. Вирішили почати з масштабного об’єкту й охопити ремонтом одразу один квартал, – розповів голова Вознесенівської районної адміністрації Віталій Лисенко.

Ремонт на вулиці Патріотичній планують закінчити найближчими днями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: