+3°

+3°

У Дніпрі стартували футбольні змагання на Кубок Придніпров’я

31.01.2018, 14:52

У Дніпрі стартували традиційні футбольні змагання на Кубок Придніпров’я. Серед учасників турніру – Запорізький МФК Металург. У своєму першому матчі команда Володимира Шаповалова зустрілась із Зіркою Кропивницького. Для наших спортсменів це було непросте випробовування, адже суперник представляв Українську Прем’єр-Лігу.

Перевага Зірки у класі відчувалась зі старту матчу. Опонент Металурга вдався до пресингу та забезпечив собі максимальний контроль м’яча. Деякий час престиж Запорізького клубу героїчно довелось захищати нашому голкіперу — Івану Олійнику. Спочатку він парирував дальній удар Олександра Тарасюка. На 26 хвилині вистояв у боротьбі сам на сам із Олексієм Збунем. Але на добиванні встиг Олексій Чічіков. Так було відкрито рахунок.

Майже одразу після пропущеного м’яча жовту картку отримав Едуард Сарапій. За шість хвилин він сфолив у штрафному майданчику, за що суддя не забарився дати другого гірчичника та призначити пенальті. Його реалізував капітан Зірки Максим Драченко. Єдине, що втримувало Запоріжців від відчаю — це право на турнірі замінювати видаленого гравця. Замість Едуарда на поле вийшов Євген Коньков. Втім команда Прем’єр Ліги не втрачала переваги до самого кінця. Остаточну крапку в матчі поставив Олександр Ходаковський.

Тож кінцевий рахунок матчу 0:3 — Металург програє. Іншими суперниками Запоріжців в групі А є Луганська Зоря U 21, колектив Вікторія з Сумської області, та команда МИР з Горностаївки.