circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Дніпрорудному стартувало будівництво першої за 30 років шахти

21.10.2021, 12:30

text
Поділитися:

Вчора, 20 жовтня, на Запорізькому залізорудному комбінаті стартувало будівництво Південного вентиляційного ствола № 2 (ПВС-2) для видобутку руди. Це перший такий масштабний проєкт у гірничорудній галузі України за останні 30 років. І він має вагоме значення для економічного розвитку Запорізької області.

Будівництво Південного вентиляційного ствола № 2 дозволить збільшити обсяги видобутку руди з Переверзівського родовища в чотири рази – до 2 млн тонн (зараз цей обсяг складає з нинішніх 0,5 млн тонн) та забезпечить стабільну роботу ЗЗРК до 2055 року. Крім того, це дозволить створити понад 1 500 нових робочих місць на ЗЗРК і в суміжних галузях, та забезпечити зростання податкових відрахувань до бюджетів усіх рівнів, що дасть поштовх подальшому розвитку економіки регіону і країни.

У церемонії урочистого запуску будівництва Південного вентиляційного ствола взяв участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. Він відзначив, наскільки важлива реалізація цього проєкту для регіону та України в цілому.

Успішна робота Запорізького залізорудного комбінату – це запорука стабільності у металургійній галузі, яка є однією з визначних в економіці нашого краю. Будівництво Південного вентиляційного ствола гарантує високі рівні виробництва для наших підприємств на довгі роки, роботу для промисловців, фахівців суміжних галузей – стабільні зарплати, відрахування у бюджети всіх рівнів та соціально-економічний розвиток територій, – зазначив Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: