circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Дніпровському районі відновлять дитсадок

06.07.2020, 09:26

text
Поділитися:

З 2016 року у Запоріжжі реалізується масштабна міська програма створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах. На той час це була одна з найбільш актуальних проблем для міста. Черга до дитячих садків складала близько 1600 дітей. Саме тому за дорученням міського голови Володимира Буряка була розроблена міська програма скорочення черги до дошкільних навчальних закладів. І це принесло результат.

На сьогодні чергу практично ліквідовано. За цей час було відкрито після реконструкції 5 додаткових дитячих садків. Зокрема №100 та №217 у Шевченківському районі, №144 у Комунарському районі, №186 у Вознесенівському районі, №169 у Заводському районі. До цього всі вони багато років були закриті. Додаткові групи також відкривали у діючих дитсадках, навчально-виховних комплексах.

У результаті чергу вдалося практично ліквідувати. Однак міська влада не планує на цьому зупинятися, адже існує проблема перенавантаження діючих дитячих садків. Зокрема у планах відкриття дошкільного навчального закладу №220 у Дніпровському районі. Це дозволить знизити навантаження на дитячі садки Осипенківського мікрорайону.

З повним правом можна сказати, що місту вдалося досягти значних успіхів. У результаті Запорізька область опинилася серед лідерів зі створення додаткових місць у дитячих садках. Зокрема у 2020 році область, за інформацією Міністерства освіти та науки, опинилася за цим показником на 3 місці, пропустивши вперед лише Київ та Київську область.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: