circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ДСНС розповіли про порушення в одному з інтернатів Запорізької області

04.02.2021, 09:09

text
Поділитися:

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України на всій території України співробітники ДСНС проводять позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління(володінні, користуванні) яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

У Запорізькій області позапланові перевірки розпочалися 2 лютого і триватимуть до квітня. 3 лютого позачергова перевірка проводилась в КУ «Любомирівський психоневрологічний інтернат».

У закладі наразі перебуває 221 людина (з яких 13 чоловіків, решта – жінки). Інтернат має чотири корпуси, один з них – двоповерховий. В закладі перебуває 20 людей, які є лежачими та малорухомими. У штат інтернату – 100 співробітників.

Про недоліки виявлені у ході заходу розповів головний інспектор Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Руслан Шпак: «Пожежна сигналізація, яка стоїть в спальних корпусах, потребує модернізації або заміни на нове обладнання. Зі слів керівника закладу, договір з обслуговуючою компанією підписаний і у найближчий час буде заміна обладнання на нове. Із суттєвих недоліків – дерев’яні конструкції покрівель не оброблені спеціальним захисним розчином. Також треба заповнити пожежну водойму Всі пожежні виходи, які є в корпусах закладу, працюють та не захаращені. Проблем з вогнегасниками немає».

Кім того, рятувальники провели протипожежний інструктаж з персоналом закладу, повторили дії співробітників установи під час умовної пожежі та їхню взаємодію з підрозділами ДСНС.

«Зараз місцевою владою вирішується питання щодо виділення коштів на обробку дерев’яних конструкцій покрівель. Це питання розглядали ще в минулому році. Всі відповідні документи та заявки подано. За нашими підрахунками, необхідно 200 тисяч гривень. Щодо водойми, то ми зробили ремонт і до кінця цього тижня її заповнимо водою, також замінимо кран для під’єднання пожежного рукава», – пояснила директор «Любомирівського психоневрологічного інтернату» Ольга Федіна.

Нагадаємо, що у Запорізькій області перевіркам підлягає 131 суб’єкт у власності (володінні) користуванні яких перебуває 97 готелів, 9 хостелів та 31 будинок з перебуванням літніх людей та інвалідів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: