circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У “Дубовому гаю” представили туристичний потенціал міста

11.05.2019, 14:52

text
Поділитися:

Від українських вишиванок до скіфських обладунків. Сучасний та стародавній етнос об’єднався на туристичному фестивалі-ярмарку «Запоріжжя − місце щастя». Він проходив у “Дубовці”. Там свої товари та послуги, які можуть бути цікаві для туристів представили ресторатори, музейники, творчі колективи та заклади харчування.

Незважаючи на дощ, у “Дубовому гаю” людно. Тут просто неба розгорнулося багатоетнічне культурне містечко. У наметах учасники фестивалю «Запоріжжя − місце щастя» демонструють вишиванки, рушники, ляльок, глиняний посуд та саморобні прикраси. Цього року фестиваль акцентує увагу саме на культурі і традиціях народів, які живуть на території нашого краю. Творчий колектив з Мелітополя представляє болгарське товариство. Також розповідають -- чим займаються у своєму ансамблі.

На очах у запоріжців створюються гончарні вироби. Майстри кажуть: це давнє ремесло і в Україні було розвинене в усіх регіонах. У нашому краї існує багато видів глини, які гончари використовували для створення посуду та сувенірів. А саме гончарство – це своєрідний магічний процес.
Організатори фестивалю кажуть, що за допомогою цього заходу хотіли привернути увагу і самих запоріжців, і туристів до того, чим багата та цікава наша область і наше місто.

Загалом фестиваль поєднав у собі стародавню культуру нашої країни та познайомив запоріжців з представниками інших національностей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: