circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У двох районах міста стартувало оновлення дорожнього покриття та тротуарів

08.06.2021, 18:26

text
Поділитися:

Наразі підрядники знімають екскаватором залишки старого покриття. Вузький тротуар заважає працювати техніці, тому шматки асфальту закидають до ковша лопатами. Далі треба буде зробити підґрунтя з відсіву та покласти нове покриття.

Раніше на цій вулиці від першого будинку до 122-го міняли водогін, згодом асфальтне покриття відновили, а ось тротуари залишилися. Тож їх ремонтують зараз. Загалом цього року на ремонт внутрішньоквартальних доріг у Заводському районі було виділено 3 мільйони гривень.

У Заводському районі, окрім вулиці Електричної, тротуари планують оновити ще на 4-х локаціях. Загалом це ще 1600 квадратних метрів. Виконати їх планують до 1-го серпня. А це вже Хортицький район, подвірёя між будинками на вулиці маршала Судця та Хортицьке шосе. Його площа понад дві з половиною тисячі квадратних метрів дороги разом з паркувальними кишЕнями. Наразі старе асфальтне покриття вже зафрезероване.

Самоскид вивантажує свіжу суміш до укладача. Температура її приблизно 150 градусів. Укладач близько 6-ти тонн, цього достатньо щоб укласти до 15-ти метрів асфальту. Шар одразу перевіряють щупом. Товщина повинна бути 5 сантиметрів. Роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг планували згідно з необхідністю та із заявками мешканців.

Цьогоріч у Хортицькому раойні заплановано виконати ремонт п’яти тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних доріг, на це з міського бюджету виділено 3 мільйони гривень. Приблизно половина загальної площі – саме у цьому дворі. Завершити оновлення цієї внутрішьоквартальної дороги комунальники мають протягом двох днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: