circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У дворах запорізьких будинків ліквідують звалища

17.02.2020, 09:51

text
Поділитися:

Інспекція з благоустрою регулярно проводить перевірки районів міста стосовно належного утримання прибудинкових територій та територій загального користування, недопущення утворення, а також ліквідації звалищ сміття, побутових та будівельних відходів.

Так, інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради за інформацією від КП «Запоріжремсервіс» проведено обстеження території Дніпровського та Вознесенівського районів щодо ліквідації стихійних звалищ будівельного сміття. На момент перевірки було виявлено 10 фактів захаращення та складування будівельного сміття на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, яке утворилося в результаті проведення мешканцями міста ремонтних або будівельних робіт, за 9 адресами:

пр. Металургів, 15;
пр. Металургів, 22;
вул. Добролюбова, 6;
вул. Добролюбова, 9;
пр. Соборний, 177 (2 звалища);
вул. Верхня, 9;
вул. Перемоги, 38 а;
вул. Незалежної України, 68;
вул. Віталія Тилиженка, 4.
З головами ОСББ, а також мешканцями будинків, які допустили захаращення, було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення складування будівельного сміття на прибудинкових територіях. Також інспекцією з благоустрою були надані вимоги на усунення виявлених під час перевірки порушень.

У ході повторної перевірки було виявлено, що території земельних ділянок за вищезазначеними адресами приведено в належний санітарний стан – звалища сміття ліквідовані, що підтверджують відповідні фотоматеріали.

Разом з тим, робота з зазначеного питання також проводиться з керуючими компаніями та головами ОСББ, які повинні безпосередньо забезпечувати належний санітарний стан на прибудинкових територіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: