circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У дитячій лікарні №5 ремонтують два відділення

09.07.2020, 13:57

text
Поділитися:

Медичне обладнання на десятки мільйонів гривень. Ремонти у низці відділень. За кілька років 5 міська дитяча лікарня зазнала значних змін. Однак розвиток медичного закладу не зупиняється. Значну увагу цьому приділяє міська влада. Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів у медичному закладі виїзну нараду.

Важливо, що до розвитку міських лікарень у Запоріжжі підійшли комплексно. Один з прикладів – 5 міська дитяча лікарня. У 2017-2019 роках для медичного закладу придбали 10 апаратів ШВЛ, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 4 діагностичні рентгенівські системи (одна з них працює у поліклініці), 3 стаціонарні апарати УЗД та портативний апарат УЗД, мобільну рентгенівську систему та інше. Загалом на ці цілі було спрямовано 27,3 мільйони гривень. Було проведено низку ремонтів. Зокрема у відділенні відновного лікування. У рентгенодіагностичному відділенні створено 3 рентген-кабінети.

Розвиток лікарні продовжується і цього року. Зокрема виконується низка ремонтів. Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів у медичному закладі виїзну нараду, проконтролював проведення ремонтних робіт. Обговорили і питання подальшого розвитку лікарні.

Продовжується ремонт у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, у подальшому буде відремонтовано операційну частину цього відділення.

– Відділення інтенсивної терапії новонароджених призначене для реабілітації новонароджених з малою вагою. Це дуже потрібно. Тут після ремонту вже готовий окремий блок для того, щоб приймати новонароджених дітей у яких виявлять корона вірусну інфекцію. Завершується ремонт у сусідньому блоці, – зазначив Володимир Буряк.

На завершальному етапі ремонт інфекційно-боксованого відділення для дітей старшого віку. Зокрема вже у серпні відремонтовані палати відділення зможуть приймати пацієнтів.

– Раніше було відремонтовано інфекційно-боксоване відділення для дітей до 3 років. Тепер дійшла черга до такого відділення для дітей старшого віку. Вже у серпні тут розпочнуть приймати пацієнтів, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: