circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У дитячому ботанічному саду добігає кінця реконструкція оранжереї

26.11.2020, 17:08

text
Поділитися:

Реконструкція на території ботсаду стартувала влітку 2019-го року. За цей час на місці невеликих восьми теплиць, зведених ще у 60-ті роки, збудували сучасну оранжерею під скляним куполом. Підрядники з нуля зробили фундамент та перепланування наявних приміщень. Крім цього, завели нові інженерні мережі, повністю засклили об’єкт, облаштували пішохідні та зелені зони. Нині залишились фінальні штрихи, зокрема підключення системи опалення — і оранжерея буде готова до озеленення.

А до того моменту зведення об’єкта триває. Подекуди залишились дрібні роботи. Крім цього, підрядники мають облаштувати прилеглу територію.

Після того, як підключать опалення, працівники ботсаду почнуть облаштовувати оранжерею для відвідувачів: засиплють нову землю та підготують ґрунт для висадки. Уся екзотика розташується навколо басейну. Зокрема, в оранжереї будуть вирощувати банани, кілька десятків різних видів пальм. До речі, рослини тут будуть не лише вкопані, але й водні та навіть підвісні.

Запорізький ботанічний сад — єдиний дитячий ботсад в Україні. Щорічно його відвідують понад 40-к тисяч гостей, а в різноманітних гуртках на базі закладу займаються близько 800 дітей. Спільними зусиллями міської влади його вдалось зберегти, а останні кілька років – активно оновлювати. Володимир Буряк зазначив: збудована оранжерея стане не лише перлиною ботсаду, але й магнітом для туристів та школярів, де вони зможуть наочно знайомитись з природою.

Нагадаємо, будівництво оранжереї — лише частина робіт з реконструкції ботсаду. До цього там оновили “Зимовий сад”, збільшивши його площу. Також за останній рік на території парку висадили понад 700 вічнозелених рослин. А цьогоріч навесні тут оновили покриття садових доріжок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: