circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ДЮСШ «Металург» провели символічний матч

02.06.2021, 14:05

text
Поділитися:

Дитячо-юнацька спортивна школа “Металург” завжди вважалася однією з провідних в Україні. З її стін регулярно виходили гравці, імена яких не загубилися і за кордоном. Це відбувається завдяки потужному тренерському штабу. Багатьох з цих фахівців вже немає в живих. Але вихованці і донині шанують їхню памʼять. Черговою акцією став символічний матч між ветеранами запорізького футболу та випускниками школи. Він був присвячений саме тим тренерам, яких вже немає з нами.

Один з таких — Віктор Іванович Височин. Він пішов з життя у листопаді минулого року. За десятиріччя тренерської роботи підготував чимало знаних майстрів. Серед них — Андрій Демченко, Іван Богатир, Геннадій Перепаденко. Вихованці й донині згадують свого наставника добрим словом.

Ставлення ветеранів до своїх наставників є також і прикладом для нових поколінь футболістів. І він працює. Суперники ветеранів — футболісти 2004-го року народження — напередодні залишили стіни школи.

Під час поєдинку обидві команди зробили усе, щоб бути гідними своїх наставників. Тому матч зовсім не нагадував товариський. Боротьба точилася на кожній ділянці поля. І молодь справила добре враження на досвідчених фахівців.

На нічию не грав ніхто. Але спортивна доля цього дня була на боці ветеранів. Попри шалений опір молоді, старші товариші в упертій боротьбі здобули перемогу — 3:2.

Цей поєдинок став однією з перших проб пера у плані проведення таких акцій. У подальшому їх планується влаштовувати регулярно. І з часом організатори збираються вивести захід на інший рівень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: