circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У ФСТ “Спартак” пройшла підсумкова нарада

30.03.2018, 16:42

text
Поділитися:

Головна проблема, яку було озвучено під час наради – пасивність підростаючого покоління. У місті, окрім спеціалізованих секцій та клубів останнім часом збудовано декілька майданчиків, де можна займатися спортом безкоштовно. Але за словами фахівців, їхня наповненість залишає бажати кращого. Недостатня фізична активність призводить до проблем зі здоров’ям вже у юному віці.

Саме на це питання спрямована діяльність працівників товариства Спартак. І результати кажуть самі за себе. У минулому році до занять фізичною культурою та спортом було залучено близько дев’яти тисяч осіб. Проведено 5 обласних спартакіад, серед різних верств населення, в яких взяло участь понад тисячу спортсменів. 55 представників запорізького Спартака є членами національних збірних України.

Яскравим приладом цього є співробітництво з Запорізькою обласною федерацією баскетболу. Цей вид спорту є постійною складовою юнацьких, студентських та виробничих спартакіад, що проводить ФСТ Спартак.

Усі ці складові дали свій результат. За підсумками року Запорізька організація товариства Спартак посіла друге місце у Всеукраїнському рейтингу, значно випередивши колег зі столиці України. Лідирує в табелі про ранги з невеликим відривом Харківська область.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: