+3°

+3°

У футбольному чемпіонаті України відбулися матчі 16 туру

05.11.2018, 17:13

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги відбулися матчі шістнадцятого туру. Його заключним поєдинком стала гра у Запоріжжі. Міський футбольний клуб “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав непоступливу “Енергію” з Нової Каховки.

Запоріжці почали помірковано. Не було спроб одразу йти уперед в розрахунку на швидкий гол. Натомість акцент зроблено на контроль м’яча за допомогою короткого та середнього пасу. Завдяки цьому ініціатива більшою частиною першого тайму належала господарям поля. Мали можливості забивати Ілля Корнєв, Юрій Сачко, Едуард Сарапій. Але на завершальній стадії атаки трохи не вистачало влучності. Енергія відповідала поодинокими випадами єдиного висунутого вперед футболіста – Максима Зінатуліна. Проте, захисники “Металурга” упоралися з його спробами. На перерву команди пішли за нульової нічиєї.

Олег Таран головний тренер МФК “Металург” зазначив: на перерві дав завдання футболістам сконцентруватися на останньому пасі.

Це одразу принесло свої плоди. Особливо позначився на грі команди вихід на поле Євгена Корохова, який одразу загострив ситуацію на правому фланзі. Саме після його підключення до атаки та ювелірного навісу на 61-й хвилині Ілля Корнєв відкрив рахунок. Далі гра йшла під диктовку” Металурга”. Запоріжці мали достатньо можливостей подвоїти перевагу. Але відзначитися вдалося одного разу. На 88-й хвилині Дмитро Олійник не розгубився у штрафному майданчику “Енергії”. Опинившись в оточенні трьох граців суперника, він взяв ініціативу на себе. Це стало для них несподіванкою. В результаті – вихід сам-на сам і невідпорний постріл упритул. Вже в компенсований час гості після розіграшу штрафного відквитали один м’яч. Але матч завершився перемогою “Металурга” – 2:1.

Після цієї перемоги “Металург” набрав 26 очок і посідає п’яту сходинку турнірної таблиці. Від четвертого місця, яке займає горностаївський “Мир”, команду Олега Тарана відділяє одне очко. Наступний матч “Металург” проведе 11 листопада. На стадіоні “Славутич-Арена “наш колектив зіграє з «Таврією Сімферополь».