+3°

+3°

У футбольному ЧУ серед команд Другої ліги відбулися матчі 6-го туру

12.10.2020, 15:49

Після останньої домашньої гри “Металург” підсилився кількома виконавцями. Це принесло свої плоди в матчі з “Ярудом”. Вони ж зіграли головні ролі й у поєдинку з “Енергією”. Вже на початку матчу шикарну можливість для взяття воріт мав Євген Підлепенець. Але його удар упритул заблокував кіпер гостей. Після цього постріл Дениса Білоусова прийшовся у захисника.

Свого “Металург” досяг на 33-й хвилині. Інший дебютант команди — Євген Коваленко – скористався скиданням м’яча від Богдана Могильного і без підготовки поклав його у верхній кут воріт. Перед перервою ще один м’яч потурбував сітку “Енергії”. Після розіграшу кутового Владислав Бобров, пробиваючи головою, влучив у стійку, на підбиранні першим опинився Богдан Могильний, оформивши четвертий м’яч у поточному розіграші.

Після перерви “побиття” “Енергії” продовжилося. На 53-й хвилині слаломний прохід до штрафного майданчика гостей здійснив Богдан Могильний. Пройшовши майже до лінії воріт, він віддав передачу під удар Євгену Коваленку, який не залишив шансів кіперу “Енергії”. І вже наприкінці матчу рахунок став розгромним. Дмитро Олійник, який вийшов на поле у другому таймі, отримав м’яча після кутового від Володимира Польового і головою зрізав шкіряну кулю під дальню стійку воріт гостей. 4:0 — перемога “Металурга”.

Після цієї перемоги “Металург” набрав 13 очок, що вивело його на чисте друге місце в групі “Б”. Від лідера — харківського “Метала” — запоріжців відділяє 5 очок. Наступний матч команда Володимира Микитіна проведе 18-го жовтня на виїзді, в селищі Зоря Одеської області проти місцевих “Балкан”. Вдома ж ми побачимо “Металург” 31-го жовтня у грі з криворізьким “Кривбасом”.