+3°

+3°

У гандбольній лізі чемпіонів відбулися матчі третього туру

01.10.2018, 22:38

У гандбольній лізі чемпіонів відбулися матчі третього туру. Запорізький “Мотор” вдома приймав угорський “Пік Сегед”. Гості не належать до числа фаворитів групи Б, тож глядачі мали право очікувати від чемпіона України перемоги. Проте піти від позначки «нуль» у графі «очки» підопічні Патріка Ромбеля не змогли.

Надії прихильників “Мотора” були підкріплені нещодавнім протистоянням цих двох клубів на кубку Дніпра, де запоріжці здобули перемогу – 28:26. Проте цього разу не сталося. Угорці одразу захопили ініціативу – вже на першій хвилині Бенце Банхіді відкрив рахунок. Щоправда, “Мотор” не тільки відігрався, а й вийшов уперед – 2:1. За 2 хвилини запоріжці ще раз повели у рахунку – 3:2. Але це залишилось останньою приємною миттю для господарів майданчика. Далі Пік Сегед переваги вже не втрачав. Цьому сприяли невиправдані втрати м’яча запоріжцями. На перерву команди пішли за шестиочкової переваги гостей – 19:13.

Програючи з таким відривом після першого тайму, важко розраховувати на позитивний результат у підсумку. Проте “Мотор” включився і зробив усе можливе. І зусилля команди Патріка Ромбеля ледве не досягли бажаного. На двадцятій хвилині розрив складав уже два м’ячі на користь “Пік Сегеда”. А на передостанній запоріжці наблизилися упритул. Від нічиєї гостей врятував кіпер Марин Сего, який відбив кидок Максима Бабічева. 32:31 – перемога угорського клубу.

Після трьох турів «Мотор» з нулем у графі “очки” посідає останнє місце в групі Б. Наступний поєдинок ліги чемпіонів команда Патріка Ромбеля проведе на виїзді. 3 жовтня її суперником буде чемпіон Німеччини “Фленсбург”.