+3°

+3°

У гандбольному чемпіонаті України відбулися матчі 4 туру

19.12.2018, 18:20

У чемпіонаті України з гандболу зіграно матчі чергового туру. Його центральним поєдинком стала зустріч двох лідерів – запорізьких клубів “Мотор” та “ZTR”.

“Юність” – осередок спортивних баталій Запоріжжя. Поєдинок “
ZTR”-а з “Мотором” перетворив Палац на гандбольний кінотеатр з трансляцією довгоочікуваної прем’єри. Саме тут головні конкуренти Суперліги провели дебютну очну зустріч у поточному сезоні. Стартові хвилини – підопічні Віталія Ната виходять уперед. Незгоду висловлює Борис Пуховський, чим ознаменовує початок запеклого бойовища з мінімальною перевагою суперників у білій формі. Лише на 19 хвилині Айденас Малашинскас зрівняв рахунок.

На 24 хвилині команда Миколи Степанця вийшла вперед. Однак про домінування
“моторівців не могло бути й мови. Перший тайм передноворічного дербі тримався на максимально емоційному рівні. За підсумками половини гри ZTR”-івці відставали лише на 2 пункти – 11:13.

Після перерви конкурування дійшло розпалу. Місцевих любителів гандболу радували не тільки польові гравці. Голкіпери обох сторін діяли не менш блискуче. Чого варті лише два відбитих пенальті ZTR”-ким воротарем Дмитром Веринчуком.

До 55 хвилини матчу інтрига не вщухала. Та врешті-решт їй поклав край Аденас Малашинскас. Потужність пробитого ним пенальті ніби підписала вирок опоненту в цій битві. Відрив “Мотора” досяг 3-х м’ячів. Після чого динаміка білих потроху згасла.

Підсумок гри – 26:22 -“Мотор виграє. Це дванадцята перемога соколів у поточному сезоні. Наразі саме вони лідери першості. Для ZTR це перший програш.