+3°

+3°

У гандбольному чемпіонаті України зіграно чергові матчі

03.05.2019, 18:45

Головна увага цього разу була прикута до Палацу спорту “Юність”, де зустрічалися лідери – запорізькі клуби “Мотор” та “ЗТР”. Для останніх цей поєдинок був шансом перевести боротьбу за чемпіонство у серію плей-офф.

ЗТР” підійшов до цього матчу зі значними кадровими проблемами. На лікуванні знаходяться кіпер Борис Крючков та два крайніх – Дмитро Артеменко та Кирило Корелов. Тож провідні гравці команди – Олексій Ганчев, Андрій Акіменко та Євген Константінов – відіграли без замін. Це не могло не позначитись на їхній готовності ближче до кінця гри. Проте у першому таймі “ЗТР” створив чимало складнощів чемпіонові. Більшу частину цього відрізку гри підопічні Віталія Ната вели у рахунку. І лише під завісу тайму моторівцям вдалося вийти уперед – 18:14.

Після перерви втома зетеерівців далася взнаки. Упали швидкості, чим скористався “Мотор”, наростивши перевагу. Як завжди потужно зіграв Борис Пуховський, вкотре ставши кращим бомбардиром команди. В цьому матчі на його рахунку 7 м’ячів. Далі трансформаторники стали частіше помилятися в атаці, завдяки чому “Мотор” влаштовував швидкі переходи, що закінчувалися голами. У підсумку – перемога чемпіона України – 30:21.

Після цього туру “ЗТР” залишається на першій сходинці п’єдесталу пошани. Проте у “Мотора”, який йде другим, – 6 ігор в запасі. Наступний матч ці суперники зіграють 11 травня. Він остаточно визначить – чи буде серія плей-офф за золоті нагороди.