circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У громадах Запорізької області триває профілактика домашнього насильства

25.06.2020, 12:29

text
Поділитися:

Працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з громадською організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», проводять зустрічі в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області з питань протидії домашньому насильству, повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Робота правоохоронців та громадських активістів здійснюється в рамках проєкту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

Проєкт реалізується на території міст Мелітополь і Бердянськ, а також в п’яти районах Запорізької області – Мелітопольському, Бердянському, Приазовському, Приморському та Якимівському.

24 червня заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області Євген Токарєв, дільничні офіцери Мелітопольського відділу поліції та голова громадської організації «Взаємодія» Ірина Куратченко, відвідали Семенівську та Новенську громади, розташовані на території Мелітопольського району.

Заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Євген Токарєв повідомив присутнім, що з вересня минулого року у Запоріжжі та Бердянську діють три мобільні групи з реагування на вчинення домашнього насильства. «На даний час поліцейські складають близько 100 адміністративних протоколів щомісяця, тому ми говоримо про необхідність створення в територіальних громадах робочих міжвідомчих груп для профілактики, виявлення, швидкого реагування на факти сімейного насильства та комплексної допомоги постраждалим», – зазначив Євген Токарєв.

Під час зустрічі представники громад отримали від організації «Взаємодія» методичні матеріали з питань виявлення та документування фактів насильства. Також керівник організації запропонувала тісну співпрацю в питаннях підготовки фахівців та організації консультативної допомоги психолога жертвам насилля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: