circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Гуляйполі розпочав роботу оновлений колегіум

16.05.2018, 14:34

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті після проведених ремонтних робіт колегіуму «Лідер» у м. Гуляйполе. До заходу також долучилися керівник проекту ІІПУ «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Бербель Швайгер, менеджер проекту в Запорізькій області Олег Флітер, представники місцевої влади, громадськість, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як наголосив Костянтин Бриль, друзі завжди пізнаються в непрості часи і Уряд Німеччини показав себе саме з цього, найкращого боку.

– Дякую нашим партнерам, які підтримують Україну в ці важкі часи. З 1972 року цей заклад не бачив ремонту. І, нарешті, напередодні Дня Європи діти бачать оновлення рідної школи. Крім цього, спільно з місцевою владою ми плануємо провести влітку внутрішній ремонт у цій школі, аби у вересні малеча пішла до оновлених класів, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Керівник Ініціативи інфраструктурної програми для України Бербель Швайгер звернула увагу присутніх на те, що Федеральний Уряд Німеччини активно підтримує Україну. Загалом у державі реалізується більше тисячі проектів GIZ, спрямованих на підтримку вимушених переселенців, у тому числі в Запорізькій області.

Ремонт у «Лідері» – один із таких прикладів, його проведено в рамках проекту Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ), що виконується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Гуляйпільською районною державною адміністрацією.

На сьогодні у колегіумі «Лідер» навчається 488 дітей, із них 12 переселенців. Колегіум є школою нового типу з поглибленим вивченням української та трьох іноземних мов, а також комп’ютерних наук. Не менш потужною є спортивна складова – протягом п’яти років учні є переможцями районних спартакіад з волейболу та баскетболу.

На етапі відбору школи до ремонту був урахований незадовільний технічний стан будівлі колегіуму, а проект реконструкції був розроблений з акцентом на енергозбереження.

У ході ремонту було проведено заміну покрівлі і встановлення системи водовідведення, утеплення фасаду та покрівлі будівлі, встановлено нові вхідні двері та двері з системою «анти-паніка» на аварійних виходах, обладнано пандус на центральному ґанку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: