circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі відкрили новий тренажерний зал для дітей та підлітків

21.12.2018, 09:55

text
Поділитися:

Міська влада продовжує розвивати напрямки фізичної культури і спорту в Запоріжжі. Окрема увага приділяється створенню спортивної інфраструктури для занять спортом для підростаючого покоління. Ще одним кроком стало відкриття соціальних спортивних залів в районах обласного центру. Один з них з’явився в Хортицькому районі.

У місті ведеться цілеспрямована робота з залучення дітей та молоді до занять спортом та здорового способу життя. Функціонують 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл з різними спортивними секціями. Крім того, на карті міста з’являються нові й нові соціальні спортивні зали. Тут можуть проходити фізичну підготовку хлопці та дівчата з секцій ДЮСШ, а також приходити новачки і долучатися до тренувань.

Такий зал тепер з’явився і в Хортицькому районі. Приміщення обладнане в будівлі будинку №19 по вулиці Ентузіастів. Крім загальної підготовки, тут будуть проходити тренування з важкої атлетики.

З ходом робіт з облаштування нового залу ознайомився заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Частково вже виконано ремонт, придбано новий спортінвентар – гантельний ряд, велоергометр, штанга в зборі на 150 кг, стійки для присідання зі штангою, тренажер гіперекстензія, стійки для жиму лежачи. Зал буде функціонувати при ДЮСШ «Локомотив». Хлопчаки вже цікавляться майбутніми заняттями, знайомляться з тренерами.

– Триває програма, яку ми визначили як пріоритетну. Необхідно, щоб в кожному районі, мікрорайоні, мало не кожному будинку було організовано дозвілля для дітей. Мережа соціальних спортзалів міських ДЮСШ розширюється. Останні 10 років такі зали тільки закривалися. У найближчих пріоритетах – облаштувати 5 спортзалів. У Вознесенівському районі один уже відкрито. Тепер з’явиться в Хортицькому районі, на черзі – Шевченківський, Дніпровський. Тут діти, молодь зможуть з користю проводити час. Можливо, виростуть майбутні призери, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: