circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі дітей з інвалідністю реабілітуватимуть на сучасному обладнанні

06.12.2019, 13:02

text
Поділитися:

Розвиватись граючись. У Хортицькому районі з’явилась реабілітаційна кімната для особливих дітей. Там є спеціальні тренажери та спортивний інвентар для розвитку моторики, уваги та пам’яті. Відкрити такий кабінет вдалося спільними зусиллями. Частину коштів отримали завдяки перемозі у соціальному конкурсі. Ще частину надало місто.

Справжній ігровий комплекс у середині кімнати. Але ці тренажери, м’ячі та гамаки не для розваги. Тут діти, які мають проблеми зі здоров’ям, проходитимуть реабілітацію. А допомагатимуть їм у цьому вихователі.  Відкрили таку кімнату у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Хортицького району. Тут займається близько сотні дітей. З ними проводять заняття психологи, педагоги, соціологи та реабілітологи.

Обладнання такої кімнати вартувало понад 120 тисяч гривень. З них майже 41 тисячу виділили із міського бюджету. Решту працівники центру виграли у конкурсі соціальних ініціатив “Ми – це місто”. Самі ж працівники реабілітаційного відділення кажуть, такі заняття допоможуть дітям швидше досягти бажаних результатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: