circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі найближчим часом запрацює нова амбулаторія

02.10.2020, 17:29

text
Поділитися:

На появу амбулаторії такого рівня в Хортицькому районі навіть не сподівалися. І ось заклад вже практично готовий до відкриття. Будівельні роботи завершені, залишилося розставити медичне обладнання та меблі. Діятиме тут і ресепшн, де пацієнти зможуть отримати всю необхідну інформацію. Передбачили й окремий блок для пацієнтів із респіраторними захворюваннями.

Можливість відкрити заклад з’явилася завдяки міській програмі розвитку первинної медико-санітарної допомоги, розробленій у 2016-му році.

На виїзди до пацієнтів братимуть медичні сумки. В них є все необхідне для роботи, зокрема, й пульсоксиметр. Цей контрольно-діагностичний прилад необхідний для вимірювання рівня насичення крові киснем. Є й електрокардіограф. Обладнання було придбане в рамках міської програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги. В амбулаторії послуги надаватимуть 10 лікарів, з них 1 педіатр і вісім сімейних. Ще працюватиме денний стаціонар, розрахований на 7 місць. А також кабінет для лабораторних досліджень, щеплень та процедурний. В амбулаторії отримуватимуть медичні послуги 26 тисяч пацієнтів, у тому числі й діти.

Загалом у районах міста вже обладнали понад 10 амбулаторій. Медзаклад на Дорошенка, 3 запрацює після підписання усіх необхідних документів. Також у рамках програми вдалось підняти зарплату медикам. Це зупинило відтік кадрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: