circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі добігає кінця реконструкція нової амбулаторії

14.07.2020, 16:21

text
Поділитися:

ак виглядало приміщення, де буде нова амбулаторія, рік тому. Через те, що будівля раніше кілька років була покинутою, її зовнішній і внутрішній вигляд довелось змінювати фактично докорінно. Зараз заклад — не впізнати. Втім, через карантин терміни робіт змінились.

Всередині амбулаторія майже готова. У фінальному варіанті тут будуть кабінети для прийому пацієнтів і палати денного стаціонару на 7 ліжок. У планах підрядника до кінця серпня закінчИти фасад будівлі, підключити інженерні мережі та протестувати систему опалення, що в свою чергу дасть можливість економити на платіжках.

Загальна вартість реконструкції склала понад 12 мільйонів гривень. Для повного функціонування закладу техніку також вже закупили.

Лікарі, які тут працюватимуть, розповідають — амбулаторія обслуговуватиме два віддалених мікрорайони Хортицького — 17-й та 18-ий.

Ця амбулаторія стане 8-м закладом первинної ланки у місті, який капітально відремонтували. Натомість це не лише створює комфортні умови для роботи лікарів, а ще й зменшує навантаження на основну поліклініку, а також забезпечує максимальну близькість до дому медичних послуг.

Здача об’єкта запланована на вересень. Після чого амбулаторія №3 розпочне свою роботу вже повноцінно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: