circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі триває реконструкція будівлі ЗК «МГА»

10.12.2020, 17:41

text
Поділитися:

Цю школу у далекому ʼ74 році побудували за три з половиною місяці, не враховуючи особливості місцини. Знаходиться споруда у низині, тому усі опади накопичувались саме тут, перетворюючи територію на суцільне болото.

Проблеми були і з покрівлею над їдальнею, актовою та спортивною залами. Цього року, коли на період карантину зупинився навчальний процес, її вдалося відремонтувати. Згодом взялися за облаштування окремої дощової каналізації. Наразі побудовані приймальні колодязі, їх підключають до каналізаційної системи міста. А тут прокладуть сигнальний кабель с датчиками рівня води. Каналізаційні люки тепер на замках. Згодом з’являться приймальні камери.

Реконструкція гуманітарної академії стала можливою завдяки європейській кредитній програмі.

Хід реконструкції тримає на контролі міський голова. На своїй офіційній сторінці у фейсбук зазначив, виконати такі роботи в академії було вкрай важливо. Ремонт здійснюють за графіком.

Виконання ремонтних робіт на території академії на навчальному процесі не позначилося. Заклад має 5 входів, три з них зараз зачинені, діти заходять «хвилями». Повністю завершити роботи, включаючи благоустрій, підрядник має навесні наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: