circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі відкрили дитячу бібліотеку сучасного формату

26.11.2021, 13:18

text
Поділитися:

Міські читальні Запоріжжя продовжують змінюватись і розвиватись, перетворюючись на більш сучасні. Так, свої двері маленьким відвідувачам відкрила оновлена читальня Хортицького району, розташована за адресою вул. Запорозького козацтва, 17а. Готовність до роботи капітально відремонтованої бібліотеки перевірив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Бібліотека обслуговує понад 3 тисячі читачів та є унікальною у своєму стилі. Для привабливості та зручності відвідувачів тут повністю оновили приміщення та поділили простір на чотири зони, виокремили зокрема такі:

baby-book — ігрову зону з килимком для наймолодших;
медіазал та 3D коворкінг для проведення заходів, лекцій, який оснащений каскадними подіумами для комфортного розміщення гостей бібліотеки;
teenager- book — зону сучасного інформаційно-освітнього центру для підлітків та lounge-зону для молоді;
бібліо-кафе, родзинкою якого є барна стійка з панорамним виглядом на вулицю.
Це вже дев’ята оновлена бібліотека у місті. Завдяки реформі міські читальні дедалі більше нагадують хаби – культурні осередки з ноутбуками, кріслами-мішками, зустрічами з відомими видавцями та письменниками, лекторіями, тренінгами й майстер-класами. Усі послуги у міських бібліотеках надаються безкоштовно, забезпечено вільний доступ до мережі Інтернет.

– Сьогодні ми відкрили нову бібліотеку нового формату для мешканців Хортицького району. Ми реально бачимо, що це не ті бібліотеки , до яких ми звикли, а вже повністю реформовані. Це дійсно такий сучасний родинний простір для дітей, підлітків та дорослих . Я сподіваюся, що ми й надалі будемо працювати в такому ж руслі. Завдяки реформуванню цих бібліотек сподіваємося, що й читачів буде більше, ніж зараз, – зазначив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Поповнюється і книжковий фонд. Завдяки міській програмі з оновлення бібліотечних фондів цього року на закупівлю нової літератури виділено 2 млн грн. Це й сучасна українська та література для дітей і школярів, присвячена саморозвитку й психології, а також художні та зарубіжні переклади. Є й інклюзивні видання – 46 екземплярів книг зі шрифтом Брайля та 67 книг, надрукованих великим кеглем для людей зі слабким зором.

Сьогодні у бібліотеках Запоріжжя працює автоматизована система «Є–книга», яка дозволила значно полегшити роботу бібліотекарів. Читачі можуть самостійно здійснювати онлайн-пошук необхідної літератури через Інтернет з будь-якого гаджету.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: