circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі за два роки оновлять школу №40

19.11.2021, 17:52

text
Поділитися:

Замість старої будівлі – сучасний та комфортний заклад для навчання. Так за два роки має змінитися школа № 40, що у Хортицькому районі. Її реконструюватимуть у рамках «Великого будівництва». Це один із об’єктів, які потрапили до президентської програми на наступний рік. Який вигляд матиме оновлена школа та коли почнуться ремонтні роботи – приїхав ознайомитися виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв.

Запорізьку спеціалізовану школу № 40 збудували ще в 1978 році. Відтоді в ній робили лише косметичні ремонти. Тож заклад не повністю відповідає сучасним вимогам щодо енергоефективності та технічного оснащення. Директорка Запорізької спеціалізованої школи № 40 Ірина Пискунова пояснює, будівля школи немає необхідних енергозберігаючих характеристик – утеплення, освітлення, вентиляції. У закладі ніколи не робилося технічне переоснащення інженерних систем, водопостачання, каналізації.

Задля покращення технічного стану закладу, поліпшення умов для учнів та педагогів школу вирішили реконструювати. Вона потрапила до програми “Велике будівництво”. Оговорити із вчителями плани щодо оновлення закладу приїхав виконуючий обов’язки міського голови, секретар міськради Анатолій Куртєв. Зараз вже створений проект, відповідно до якого за два роки заклад повністю оновлять.

Як зазначив заступник міського голови Анатолій Васюк, у наявності вся проектно-кошторисна документація, також проведена експертиза. Проект коштує близько 160 млн. Він передбачає повну реконструкцію – як зовнішню, так внутрішню. Зокрема, буде повністю облаштовано територію з ігровими майданчиками, спортивними майданчиками під різні види спорту.

Фінансування проекту здійснюватиметься із державного та міського бюджетів. Місто має виділити 30% від загальної суми. Проведення тендеру та пошук підрядника розпочнеться на початку 2022 року. Виконуючий обов’язки міського голови, секретар міськради Анатолій Куртєв зазначив, створення комфортних умов для навчання дітей – пріоритет у роботі міста, адже діти – це наше майбутнє, це майбутнє Запоріжжя, це майбутнє України. Тому, по-перше, освіта повинна бути якісною. По-друге, дітям повинно бути комфортно і безпечно. І в цьому проекті втілено всі ці завдання.

Загалом на наступний рік до президентської програми «Велике будівництво» потрапили шість об’єктів. У школі кажуть, вже з нетерпінням чекають старту реконструкції. Коли почнуться роботи, дітей переведуть у навчальні заклади, що знаходяться поряд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: