circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У худмузеї містянам показали “Перлини народного малярства”

15.11.2018, 16:08

text
Поділитися:

Традиції через картини. У художньому музеї представили нову виставку “Перлини народного малярства”. В експозиції роботи створені у техніці петриківського розпису, малюнки на склі та пейзажі українських сіл.

Виставка об’єднала20художників, які намагалися за допомогою творчості розповісти про українські традиції.Шість картин з експозиції належать пензлю Василя Скопича. Це цикл “Люди мої квіти”. Їх художник присвятив відомим майстрам народної творчості. Окрім цього, великої уваги на виставці заслуговують роботи майстрів петріківського розпису.

Тут представлені роботи і запорізьких митців. Картина “Дівочі мрії” написана Георгієм Кожокарем. Малює художник лише маслом, замість пензля інколи використовує навіть сокиру, ніж чи сірник. Малює переважно дівчат або природу. Художник ділиться: натхнення бере з відусіль.

Також на виставці можна побачити роботи Василя Сколоздри. Картину “Несе Галя воду” він намалював на склі. Працівники музею кажуть: ці картини є національним скарбом, бо показують не тільки життя народу, але розвиток української культури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: