circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У художньому музеї відкрилась загадкова виставка С.Липовцева

20.02.2019, 10:39

text
Поділитися:

“Алхімія міфологем”. Виставка з такою дещо загадковою назвою відкрилась у Запоріжжі. Так свою експозицію назвав художник Сергій Липовцев.

Одну з картин художник Сергій Липовцев назвав “Таїна дзеркал”. Розповідає, це не ілюстрація міфу, а сучасна інтерпретація та переосмислення. Митець зазначає, на полотні зорбражений дуже складний образ. Це чудовисько з древньогрецького міфу – Медуза Горгона. Вона мала жіноче обличчя, а замість волосся в неї були змії.

Кожна картина, представлена на виставці — це роздуми автора про міфи. Тому і виставка називається “Алхімія міфологем”. Сергій зазначає: художник як алхімік перетворює дійсність на узагальнені образи, і іноді навіть сам не може пояснити процес творення картин. А міфологема — це найменший неподільний елемент міфу: образ, сюжет, які часто є універсальні для різних народів світу.

Свої роботи Сергій Липовцев пише олійними фарбами та акрилом. У художньому музеї це вже друга виставка його картин. Мистецтвознавці кажуть, що образи на його полотнах багатогранні та наповнені сенсами. Роботи представлені на виставці, написані у різні періоди. Зазначає, аби краще зрозуміти їх – потрібно хоча б трохи знати міфологію. Також свою виставку Сергій Липовцев доповнив кількома авторськими плакатами. На них філософські роздуми про життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: