circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Каховське водосховище випустили мальків товстолобика та коропа

05.11.2018, 12:01

text
Поділитися:

У рамках екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом» у Каховське водосховище в районі молодіжного пляжу було випущено 18 тис. 637 мальків білого товстолобика і коропа європейського.

Як повідомили у Запорізькому рибоохоронному патрулі, середня наважка білого товстолобика склала 100 гр., а коропа – 150 гр. Загальна вага випущених мальків склала 1 тис. 971 кг.

Крім зариблення водосховища у рамках громадської екологічної ініціативи відбувся субботник як на суші, так і під водою. Учасники акції очистили узбережжя і дно акваторії водосховища та зібрали близько 24 тонн сміття. Крім цього, в рамках акції на набережній було посаджено 85 дерев.

Крім цього, днями до Каховського водосховища було випущено 99 132 екз. дволітки білого товстолобика. Загальна маса зарибку склала 9 913 кг.

Це зариблення є компенсаційним. Таким чином одна із фірм у Запорізькій області відшкодовує збитки, завдані рибному господарству внаслідок видобутку піску.

За словами фахівців, штучне відтворення є надзвичайно важливим напрямом функціонування рибогосподарського і природоохоронного комплексів Запорізької області. Заходи із зариблення спрямовані на розв’язання найважливіших екологічних проблем. Не менш важливим є і відтворення популяцій аборигенних видів риб у водоймах області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: