circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У кількох будинках Олександрівського району зникло тепло

08.11.2019, 19:10

text
Поділитися:

Куди поділось тепло? Таким питанням переймаються мешканці кількох будинків в Олександрівському районі. Вже не один день вони перебувають без опалення. Тепловики кажуть: після того, як ремонт тут завершили, поновили і теплопостачання. Про те, що немає проблем із опаленням, говорять і в керуючій компанії.

Будинок за адресою Академіка Амосова ,63 вже четверту добу стоїть без опалення. Його мешканці кажуть: заявку залишали не одноразово, а результату поки що немає. Мешканка будинку по вул. Академіка Амосова, 63 Оксана Філобок згадує, опалення вимкнули 4 листопада, і досі його немає. До служби 15-80 телефонували, але там кажуть, що заявка знята та все в порядку, і будинок повністю опалюється.

У Концерні “Міські теплові мережі” зазначають: тепла у будинку не було через ремонт – тут міняли засувки. Але вже 5 листопада усе почало працювати у звичайному режимі. Майстер Концерну “МТМ” в Олександрівському районі Володимир Татарін запевняє, наразі теплоносій подається, всі засувки відкриті.

За роз’ясненнями ми також звернулися до Керуючої компанії “Місто для людей”, яка опікується будинком. Там кажуть: проблеми із подачею тепла є в окремих квартирах. Менеджерка по зв’язку з громадськістю ТОВ “Місто для людей” Дарина Буцанова говорить, надходять сигнали щодо відсутності опалення на кухні, є щодо відсутності опалення у кімнаті тобто є розуміння того, що опалення на частині вертикальних трубопроводів є, на частині відсутнє.

Всі відновлювальні роботи керуюча компанія обіцяє виконати протягом трьох днів і повернути тепло до квартири, де воно відсутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: