circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Кирилівці відбувся молодіжний фестиваль

27.06.2019, 13:35

text
Поділитися:

На узбережжі курортної Кирилівки традиційно відбувся Літній молодіжний фестиваль до Дня молоді. Організаторами заходу виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізький обласний центр молоді спільно з обласною студентською радою.

До фестивалю долучилися близько 50 студентів вищих навчальних закладів області та представників трудової молоді.

Особливістю цьогорічного Літнього молодіжного фестивалю стало те, що учасники на три дні створили власну державу з президентом та парламентом, які обиралися з представників команд-партій на загальних зборах. Вони пройшли повний шлях – від заснування партій з символікою, передвиборною програмою і кандидатами до парламенту – до встановлення правил перебування на території проведення події та покараннями за їх порушення.

Програма фестивалю була насичена розважальними та освітніми заходами. У перший день учасники, розподілені на три команди, брали участь у квестах, спрямованих на поглиблення знань про Цілі сталого розвитку, затверджені Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2016 році. За успішне проходження завдань на локаціях вони отримували білі прапори, які пізніше знадобилися їм у заснуванні власної республіки.

З метою сприяння 17 цілі – «Партнерство заради стійкого розвитку» – команди через ігри з тімбилдінгу вчилися ефективній співпраці і формуванню справедливих, відкритих та вигідних універсальних правил для всіх.

Розважальний елемент до заходу внесла яскрава водна битва, яка відбулася на другий день на узбережжі Азовського моря.

Президентом фестивальної республіки було обрано студента НУ «Запорізька політехніка» Михайла Малюкова, який слідкував за дотриманням усіх установлених правил разом із командою організаторів. До складу парламенту увійшли студенти різних вишів Запоріжжя та трудовий актив.

До організації вечірньої програми фестивалю долучилися й самі учасники. Так, голова студентської ради історичного факультету ЗНУ Іван Калугін провів власну авторську інтелектуальну гру «Мафія Стів Пенні», а творчі учасники традиційно збирали охочих поспівати під гітару.

Завдяки формату триденного квесту, який дозволив створити атмосферу, максимально наближену до реальних подій, учасники фестивалю в подальшому можуть упроваджувати в повсякденному житті заходи для досягнення Цілей сталого розвитку, ретранслювати набуті цінності та використовувати отримані знання та навички для заснування власних ініціатив та реформаційних процесів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: