circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Києві козаки вчили городян метати ножі та вправлятися батогом

20.08.2018, 16:25

text
Поділитися:

Козацькі традиції. У Київській області вперше відбувся 22-ий фестиваль “Запорізький спас”. Туди приїхали спортсмени з нашого регіону, а ще з Києва, Рівного, Донецької області та інших міст України. Показували майстер клас з різних видів боротьби.

У парку “Київська Русь” на два дні оселилися справжні козаки — учасники фестивалю “Запорізький спас”. Тут все як у стародавній державі. Навіть одяг у місцевих – точна копія вбрання селян тих часів. Звичаї та обряди також залишили. Гостей фестивалю зустрічають з хлібом та сіллю. І далі гості проходять до трибуни. Тут офіційно розпочинається фестиваль “Запорізький спас”. Цього року він вперше проходить у Київській області. Кращі майстри бойових мистецтв приїхали сюди аби показати свої вміння.

У цьому році учать у фестивалі беруть близько 500 чоловік. Свої вміння учасники демонструють на різних локаціях. На одній, наприклад, хлопці відпрацьовують техніку боротьби куреш. Це традиційний вид боротьби у тюркських народів.

Поки на одних локаціях лицарі в шароварах демонструються рукопашні бої, на інших – гостей фестивалю навчають фехтувати і метати ножі. А ще показують як вправлятися батогом. У часи козацтва батіг використовували для того, аби відігнати тварин або вибити з рук ворога зброю.

В перший день фестивалю відбувся і масштабний традиційний козацький бій “Лава на лаву”. До фестивалю бійці готуються протягом року, аби вкласти в два дні свій досвід та вміння. Організатори кажуть, козацькі бойові мистецтва — не тільки спорт. Але й можливість дізнатися про свої традиції, історію та культуру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: