circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Комунарському районі оновлюють багатоповерхівку

20.02.2020, 19:49

text
Поділитися:

У Комунарському районі на вулиці Антарктичній, 53 комунальники розпочали ремонт багатоповерхівки. Зараз міняють водогони гарячої та холодної води.

Будинок на Антарктичній звели у 1994 році. До комунальної власності він потрапив у липні минулого року. До того часу це було житло збанкрутілого заводу, а ремонтами в будинку його мешканці займались самі. Старший будинку по вул. Антарктичній, 53 Володимир Фірсов говорить, тепер за допомогою комунальних служб будуть виконувати ремонти, а платити будуть всі мешканці. Жителі дякують міському голові, який допомагав у прийомі будинку до комунальної власності.

Зараз обслуговування будинку здійснює КП “Наше місто”. Спочатку комунальники вирішили замінити труби у підвалі. Адже старі просто розсипалися в руках. Працівники мають оновити 26 метрів водогону холодної води та 18 гарячої. Запевняють: нові пластикові труби служитимуть довго.

Провідний інженер КП “Наше місто” Денис Хмиров говорить, виконують підключення водогону холодної води до бойлеру, звідки гаряча вода буде надходити до всіх під’їздів.

Роботи виконують за рахунок закумульованих грошей за обслуговування. Генеральний директор КП “Наше місто” Андрій Леонтьєв пояснює, на ремонти в будинку на рік закладено 12 тис. гривень, підприємство обслуговує його 8 місяців, тобто роботи були заплановані. Оскільки ремонт виконують власними силами, можливо, він вийде дещо дешевшим.

Заміна водогонів, кажуть, лише початок робіт з покращення стану будинку. На черзі — нова каналізація.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: