circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У краєзнавчому музеї готують виставку, присвячену запорізькому пивоварінню

13.01.2021, 13:11

text
Поділитися:

12 пляшок заводу Генріха Янцена, копії реклами й етикеток. Ось все, що має у колекції обласний краєзнавчий музей з історії місцевого пивоваріння. На початку 20-го століття у регіоні було чимало броварень. Галузь розвивалась досить активно.

Про історію пивоваріння на території області має розповісти спільна виставка музею та колекціонерів. Ось експонати, які зібрав місцевий ентузіаст Дмитро Назаренко. Він колекціонує все, що пов’язане з історією броварства. На рідкісних світлинах — люди, які працювали на першому пивзаводі на початку виробництва. Побудований після Другої світової, він працював на трофейному румунському обладнанні.

Наразі таких активних колекціонерів, як Дмитро, лише у Запоріжжі близько двадцяти. Тож на виставці сподіваються презентувати перлини із різних приватних зібрань.

А ось те, що маємо від першого пивзаводу через 11 років після закриття. Зруйнована прохідна і залишки мурів. Жодних світлин самих цехів у час розквіту не збереглося. Тож долучитися до історії пивоваріння у Запоріжжі можна буде лише на виставці у краєзнавчому музеї, що відкриється вже у березні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: