circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У краєзнавчому музеї показали місцеву економіку 19-20 століття

21.05.2018, 17:22

text
Поділитися:

Запоріжжю присвячується. У краєзнавчому музеї відкрили виставку про економіку міста у 19 – 20 століттях. Понад півтисячі експонатів розмістили у чотирьох залах. Практично всі вони зібрані співробітниками музею. Виставку присвятили 83-ій річниці Олександрівського району.

Старі документи, сільськогосподарське знаряддя праці, а також виробничі інструменти дореволюційних заводів і торговельні речі – такі як ваги та гирі. Побачити, чим жило Запоріжжя кілька століть тому, жителі міста можуть у краєзнавчому музеї. Його працівники збирали експозицію буквально по частинках.

Окрім того, є в експозиції і 2 дзвони. Залізничний, що раніше знаходився на станції, та корабельний. Перший вилитий з чавуну, другий — з бронзи. Це перші та поки що єдині експонати музею, до яких можна доторкнутися.

У вітринах музею можна побачити і предмети з приватної колекції Леоніда Петрашина — колишнього співробітника закладу. Він, зокрема, представив м’ясорубку, виготовлену із заліза та бронзи. Знайшов її в 1976 році в старій частині міста, випадково. Це була територія з будинками, які підлягали знесенню.

Нова експозиція в музеї постійнодіюча. Поки що представлений лише економічний розвиток краю. В подальшому можна буде ознайомитися з побутом наших земляків, розвитком освіти та охороною здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: