+3°

+3°

У Кубку України з футболу відбулися матчі 1/32 фіналу

18.09.2020, 14:34

На старті матчу “Металург” діяв агресивно. Вже на перших хвилинах з далекої відстані пробив Дмитро Олійник. Кіпер “Гірника” упорався з цим ударом не без зусиль. Але на 10-й хвилині гості відкрили рахунок. Олексій Збунь здійснив слаломний прохід до штрафного майданчика і поклав м’яча у дальній кут воріт. “Металург” не знітився, продовжуючи погрожувати воротам суперника. Дальній удар Єгора Шалфєєва просвистів у лічених сантиметрах від стійки. І після пострілу Юрія Сачка також з-за меж штрафного майданчика гірників врятував каркас воріт. Був момент у Владислава Боброва після розіграшу кутового, але знов-таки — поруч зі стійкою. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь “Гірника”. Попри результат, керманич гостей цим відрізком гри залишився незадоволеним.

Другий тайм розпочався з неприємностей для “Металурга”. На 56-й хвилині господарі порушили правила поблизу свого штрафного майданчика. Стандарт бездоганно виконав капітан “Гірника” Юрій Батюшин, ювелірним ударом поклавши м’яча у верхній кут воріт. А під кінець матчу далася взнаки коротка лава запасних “Металурга”. Підопічні Володимира Микитина помітно втомилися, чим і скористався Ігор Жабченко. Він випустив на поле свіжі сили. Двоє з них — Єгор Твердохліб та Сергій Герасимець — відзначилися голами. Попри безнадійний рахунок, “Металург” боровся до останнього. І це втілилося в блискучий гол Дмитра Олійника на 85-й хвилині. Отримавши передачу з флангу, півзахисник “Металурга” п’ятою зрізав м’яча у ворота. Для кіпера “Гірника” це рішення застигло зненацька. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1 на користь гостей. “Металург” припиняє боротьбу в Кубку України.

Тепер “Металург” повністю зосередиться на національному чемпіонаті в Другій лізі. Наступний поєдинок команда Володимира Микитина проведе у вівторок, 22-го вересня, на виїзді. Суперник — футбольний клуб “Миколаїв-2”. Вдома ж ми побачимо “Металург” 26-го вересня у поєдинку з “Таврією” Сімферополь.